Strona www stworzona przez Łukasz Grabowski - WebWave.

Obserwuj nas

Nr konta STS

Bank SPÓŁDZIELCZY w Toruniu:

60 9511 0000 2003 0022 8967 0001

WSPIERAJ STS

Pakiety partnerskie dla firm:

8 400 zł (700 zł/ mc) - Logotyp firmy na stronie www STS Zamek Bierzgłowski.Przedstawienie sponsora na profilach społecznościowych. Po każdym meczowywpisie na fanpage STS - odnośnik do strony lub FB sponsora. Możliwośćpowieszenia reklamy wizualnej na ogrodzeniu (6 modułów) na ogrodzeniuboiska. Logo na stroju zawodników - do wyboru drużyna (Skrzaty, Orlik, Żak)

 

12 000 zł (1000 zł/mc) - Firmowy dzień sportu w Zamku BierzgłowskimSportowe zawody zakończone meczem Firma vs StS Zamek Bierzgłowski. (Postronie stowarzyszenia przygotowanie treningu dla uczestników, 6 rozgrywek(np. strzelanie do celu) puchary dla zwycięzców) Relacja na profilu STS. Logotyp firmy na stronie www STS Zamek Bierzgłowski. Przedstawieniesponsora na profilach społecznościowych. Po każdym meczowy wpisie nafanpegu STS - odnośnik do strony lub FB sponsora. Możliwość powieszeniabaneru na ogrodzeniu (8 modułów) na ogrodzeniu boiska. Logo na strojuzawodników - do wyboru drużyna (Seniorzy, Skrzaty, Orlik, Żak)

 

30 000 zł (2 500 zł/mc) - Sponsor tytularny - szczegóły ustalane indywidualnie.

 

 

*Baner - 1 moduł = 2m2 czyli baner 1x2metry

Pakiety sponsorskie dla firm:

50 zł/mc lub 600 zł jednorazowo - mini pakiet sponsorski - logotyp firmy na stronie www STS Zamek Bierzgłowski. Przedstawienie sponsora na profilach społecznościowych. Możliwość powieszenia reklamy wizualnej 1 moduł na ogrodzeniu boiska.

 

100 zł/mc lub 1200 jednorazowo - mały pakiet sponsorski oznacza logotyp firmy na stronie www STS Zamek Bierzgłowski. Przedstawienie sponsora na profilach społecznościowych. Po każdym meczowym wpisie na fanpegu STS -odnośnik do strony lub FB sponsora. Możliwość powieszenia reklamy wizualnej na ogrodzeniu (2 moduły) na ogrodzeniu boiska.

 

200 zł/mc lub 2400 jednorazowo -pakiet sponsorski standart - logotyp firmy na stronie www STS Zamek Bierzgłowski. Przedstawienie sponsora na profilach społecznościowych. Po każdym meczowym wpisie na fanpegu STS - odnośnik do strony lub FB sponsora. Możliwość powieszenia reklamy wizualnej na ogrodzeniu(4 moduły) na ogrodzeniu boiska.

 

300 zł/mc lub 3600 jednorazowo - duży pakiet sponsorski logotyp firmy na stronie www STS Zamek Bierzgłowski. Przedstawienie sponsora na profilach społecznościowych. Po każdym meczowy wpisie na fanpegu STS - odnośnik do strony lub FB sponsora. Możliwość powieszenia reklamy wizualnej na ogrodzeniu(4 moduły) na ogrodzeniu boiska. Małe logo na stroju zawodników (od nowego sezonu) - do wyboru drużyna (Skrzaty, Orlik, Żak, Seniorzy)

 

*Baner - 1 moduł = 2m2 czyli baner 1x2metry

Jak można zostać naszym sponsorem?

Podpisując umowę sponsorską ze stowarzyszeniem. Zostając patronem na platforma PATRONITE

Dlaczego warto zostać naszym sponsorem?

Pobierz prospekt dla firm

Ulga podatkowa dla sponsorów

Polski ład - podatki.gov.pl

0
0
0

Zasięgu posta na FB 

PONAD 

PONAD 

PONAD 

Interakcji miesięcznych na FB 

Obserwujących nasz profil na FB  

0

JUŻ OD

miesięcznej inwestycji

StS Zamek

Bierzgłowski